22 414 18 12

O nas

WłączSumienie.org

WłączSumienie.org

Przez Covid-19 nasze wyszkolone zespoły ocenią Twojego zwierzaka przez telefon i zaoferują jedynie osobiste spotkanie z zwierzakiem wymagającym natychmiastowego leczenia. Jeśli Twoja sprawa nie jest pilna, dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie dla Ciebie przez telefon. W niektórych przypadkach możemy zaoferować Ci pisemną receptę na zakup leków w aptece, gabinecie weterynaryjnym lub w Internecie. Dołożymy wszelkich starań, aby wspierać Ciebie i Twojego zwierzaka przez telefon i inne kanały cyfrowe.

Obecnie mamy do czynienia z dużą liczbą połączeń, więc jeśli do nas dzwonisz, bądź cierpliwy. Odpowiemy na Twój telefon jak najszybciej. Ogólne zapytania na temat zwierząt domowych i koronawirusa można znaleźć w naszej informacji o koronawirusach i zwierzętach domowych na tej stronie.

Jeśli twoje zwierzę wymaga natychmiastowego leczenia, a nasz zespół prosi cię o wizytę w szpitalu, w celu ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego zwierzaka i naszych zespołów, prosimy:

-nie przychodź do szpitala, jeśli masz kaszel / przeziębienie / ból gardła / gorączkę lub jeśli ktoś w Twoim domu ma te objawy
-nie zabieraj ze sobą dodatkowej rodziny, przyjaciół lub dzieci. Tylko jeden właściciel na zwierzę
-przed wejściem do szpitala umyj ręce lub użyj środka dezynfekującego ręce

Poprosimy Cię, abyś poczekał na zewnątrz, dopóki zajmujemy się Twoim zwierzakiem.

Sprawdź ponownie na tej stronie, aby uzyskać aktualizacje. Ponieważ jest to szybko zmieniająca się sytuacja, nasza oferta i usługi mogą się zmieniać w szybkim tempie, ale zawsze będziemy utrzymywać Ciebie i Twojego zwierzaka na pierwszym miejscu w podejmowanych przez nas decyzjach.

Oferujemy wysokiej jakości usługi weterynaryjne z pierwszą opinią, ukierunkowane na opiekę zdrowotną, łagodzenie bólu i dobrą jakość życia. Nie jesteśmy usługą polecającą i aby pomóc jak największej liczbie zwierząt, musimy wybrać zabiegi, aby były opłacalne. Może to oznaczać, że niektóre leki i procedury nie są dostępne w u Nas.

Naszym celem jest, aby zwierzęta były szczęśliwe, zdrowe i wygodne, dając im życie warte życia. Opieramy się wyłącznie na hojności darowizn, aby świadczyć nasze usługi i prosimy właścicieli, aby wnieśli wkład w koszty leczenia swojego zwierzaka, niezależnie od tego, na co mogą sobie pozwolić.