22 414 18 12

Usługi

Usługi weterynaryjne

Usługi

Nasza klinika weterynaryjna to niezależna klinika w Warszawie. Zapewniamy podstawową i specjalistyczną opiekę zwierzętom towarzyszącym i ich rodzinom i jesteśmy dumni z naszej zdolności diagnozowania i leczenia chorób u zwierząt domowych bez nadmiernego szczepienia, diagnozowania lub leczenia. Zwierzęta potrzebują od nich decyzji zdrowotnych. Pomagamy zapewnić, że Twoi towarzysze będą żyć satysfakcjonująco i komfortowo. Jesteśmy dostępni pięć dni w tygodniu i świadczymy usługi poza godzinami pracy za pośrednictwem naszej kliniki na Ursynowie.

Nasze usługi

Jeśli mieszkasz w Warszawie bądź w okolicach, to wybrałeś idealne miejsce do znalezienia weterynarza. Nasi weterynarze mają licencję na leczenie wszystkich rodzajów zwierząt domowych i zwierząt. Zdrowie i dobre samopoczucie Twojego zwierzaka jest dla nas bardzo ważne, a my dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić mu najlepszą opiekę.

Nasza klinika weterynaryjna jest szpitalem dla zwierząt z pełnym zakresem usług i przyjmuje zarówno nagłe przypadki, jak i mniej pilne problemy medyczne, chirurgiczne i dentystyczne. Nasi lekarze mają doświadczenie we wszystkich rodzajach schorzeń i zabiegów. Poza pierwszorzędną opieką nad zwierzętami, sprawiamy, że nasza klinika jest wygodna, przyjazna dla dzieci i bardzo spokojna, aby Twoje zwierzę mogło się zrelaksować w poczekalni i nie mogło się doczekać spotkania ze swoim weterynarzem w Warszawie.